Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres:
Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2
Siyavuşpaşa / Bahçelievler / İstanbul

Telefon : 212-4415312

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Bahçelievler Ağız ve Dİş Sağlığı Merkezi, İstanbul Bahçelievler ilçesinde 1998 yılında 10 ünit kapasitesi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermeye başlamış ve devam eden süreçte Esenyurt’da 5 ünit kapasiteli ‘Hacı Nedret Köse Diş Tedavi ve Protez Merkezi’ hizmete açılmıştır.

2008 yılında Esenyurt Devlet Hastanesi’ne devredilmiştir. 2008 yılında Küçükçekmece ilçesinde merkezimize bağlı olarak hizmete açılan 9 ünit kapasiteli‘ Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezi’ ve 2011 yılında merkeze bağlı olarak hizmete açılan 50 ünite kapasiteli‘ Güngören Diş Tedavi ve Protez Merkezi’ 2014 tarihinde merkezimizden ayrılmıştır.

Bahçelievler Ağız Diş Sağlığı Merkezi, güncel olarak 50 diş üniti ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet verilmekte ve hastalarımız diş hekimlerimiz tarafından gerekli durumlarda protez, pedodonti, endodonti ve ağız diş çene cerrahisi birimlerinde çalışan uzman diş hekimlerimize sevk edilmektedir.

Bahçelievler Ağız ve Dİş Sağlığı Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında başlatılan Evde Ağız Diş Sağlığı Hizmetleri, kişinin bulunduğu ev ortamında evde sağlık ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kuruma başvurup genel anestezi altında ağız diş sağlığı hizmeti alması gereken hastalarımıza, 2014 yılından bu yana yapılan protokol kapsamında Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Bahçelievler Devlet Hastanesi ameliyathanesinde ağız diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Birimler:
*  Evde Ağız ve Diş Sağlığı Birimi
*  Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Birimi
*  Radyoloji Birimi
*  Sterilizasyon Birimi
*  Hasta Hakları Birimi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi (Harita)