Aile Hastanesi

Adres:
Talatpaşa Bulvarı, Begonyalı Sokak, No: 7-9
Bahçelievler / İstanbul

Telefon : 212-4414142


Hakkında

Aile Hastanesi Bahçelievler, Mayıs 2012 tarihi itibariyle, altyapısı ve mekanları tamamen yenilenmiş, fonksiyonel ve modern binasında; profesyonel hekim, hemşire ve idari personel kadrosuyla hizmet veriyor.

104 yatak kapasiteli Aile Hastanesi Bahçelievler, 5 ameliyathane, 19 yoğun bakım yatağı, radyoloji, laboratuvar bölümleri ve 15 poliklinik branşı ile geniş bir yelpazede hizmet sağlarken, koordine edilen poliklinik hizmetleriyle hastalara zaman kaybı olmaksızın tedavi imkanları sunuyor.

Aile Hastanesi Bahçelievler'de hizmet verilen tıbbi branşlar arasında; beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, genel cerrahi, iç hastalıkları, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak burun ve boğaz hastalıkları, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, odyoloji ve üroloji yer alıyor. Hastanede ayrıca, günümüz teknolojisiyle donatılmış Organ Nakli ve Tüp Bebek merkezleri bulunuyor.

Aile Hastanesi Bahçelievler'de Check-Up Polikliniği ve Kozmetik Dermatoloji bölümlerinde kişiye özel hizmet veriliyor.

Kendi dalında uzman hekimlerin görev yaptığı Aile Hastanesi Bahçelievler haftanın 7 günü 24 saat, SGK ve özel sağlık sigortalı hastalara hizmet sunuyor.

Aile Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aile Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler

  • İstanbul
  • Bahçelievler