Uzm.Psk. Treysi KazmirciPsikolog

Uzm.Psk. Treysi Kazmirci
1. İstanbul Psikiyatri Enstitüsü
Güzelbahçe Sok. Güzelbahçe Apt. No:6 K:1 D:1
Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Tel: 212-2963263

Branşı: Psikoloji

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET
 
Özgeçmiş
    1999 yılında Robert Kolej’den mezun olan Kazmirci, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2003 yılında bitirdikten sonra 2003-2005 yılları arasında ABD’ye giderek Lesley Üniversitesi’nde Danışmanlık Psikolojisi üzerine master derecesi aldı.

Amerika’da olduğu süre içerisinde Bayridge Hastanesi’nde çalışarak bağımlılık ve / veya ruh sağlığı sorunları olan kişilerle grup ve bireysel terapi yaptı.

Amerika’dan döndükten sonra Mezura Kliniği’nde çalışmaya başladı. 4 sene boyunca kliniğe gelen kişilerin program süresince verdikleri kiloyu koruyup geri almalarını engellemek amacıyla düşünce ve davranış değişikliği oluşturmada yardımcı olmak üzere çalışan ve diyet sürecinde motivasyonun devamına katkıda bulundu. Kazmirci, yeme bozukluğu eğilimi gösteren kişilerle de çalışarak Uzm. Dyt. Dilara Koçak ile işbirliği içerisinde onların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı oldu.

Mezura Kliniği’nde çalışmanın yanı sıra Kazmirci Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği Tarafında Sağlık Bakanlığı ile Üreme Sağlığı Programı çerçevesinde yürütülen Avrupa Birliği Projesi’nde yer aldı ve Balıklı Rum Hastanesi’nde çalıştı.

Kazmirci şu anda Yedikule Psikiyatri Merkezi’nde yüz yüze terapi ve www.treysikazmirci.com adresli websitesinden Online Terapi yapmaya devam etmektedir.

Türkiye’ye döndükten sonra Kognitif Davranışcı Terapi, Cinsel Terapi ve Stratejik Aile Terapisi Eğitimi almış olan Kazmirci halen Aile Terapisi ve Rorschach Testi eğitimlerine katılmaya devam etmektedir. Kendisi Türk Psikologlar Derneği, Kognitif Davranışcı Terapi Derneği ve Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği üyesidir.

Eğitim ve Diplomalar
Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2003)
ABD Lesley Üniversitesi Danışmanlık Psikolojisi Master (2005)Salı
25.06.2024
Çarşamba
26.06.2024
Perşembe
27.06.2024
Cuma
28.06.2024
Cumartesi
29.06.2024
Pazar
30.06.2024
Pazartesi
1.07.2024
İstanbul Psikiyatri Enstitüsü
Bu hafta boş randevu saati bulunmamaktadır.
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"